niedziela, 8 lutego 2015

Piżamka dziecięca

Frankowi szyję rzadko, ma tyle ubranek że nie mieszczą mi się w szafkach, więc mój wysiłek zupełnie nie był by potrzebny. 
Wyjątek stanowią piżamy tych nie dostaje od licznej rodziny. Zazwyczaj kupuję je w LIDL-U. Z czystym sumieniem mogę je polecić, są szyte z dobrej jakości dzianiny, nie pilingu-ją się, można je spokojnie suszyć w suszarce.
Jednakże kiedy w Outlettkanin.pl znalazłam ten materiał:


Nie mogłam się powstrzymać przez jego zakupieniem, to była miłość od pierwszego wejrzenia. Kiedy go kupowałam nie wiedziałam co z niego powstanie, po prostu bardzo chciałam się stać jego posiadaczką.
Po przemyśleniu doszłam do wniosku,że ta piękna dzianina, idealnie nada się na piżamę dla Frania, a że zakupiłam dwa metry to może zostanie też na piżamę dla mnie.
Piżamkę młodego już uszyłam, moja musi zaczekać.

Wykorzystałam dwa wykroje z Burdy 10/ 2013, Z modelu 142 uszyłam spodnie (zrezygnowałam z kieszenie i imitacji rozporka) natomiast z modelu 145 uszyłam bluzkę.

Piżamę prezentuje zadowolony właściciel.
Franek zaakceptował mamine dzieło kiedy odkrył, że na piżamie jest DINOZAUR i SZERYF!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz bardzo gorąco dziękuję :)

O mnie

Moje zdjęcie
Przede wszystkim jestem mamą i to zajęcia pochłania najwięcej mojego czasu, a kiedy tylko mogę gotuje, piekę, szyje, wycinam i tworze różne mniej lub bardziej przydatne przedmioty. Napisz do mnie jeśli chcesz :) mocarska.katarzyna@gmail.com

Odwiedziło mnie...

Polskie Handmade

Obserwatorzy

Moja lista blogów