wtorek, 16 lutego 2016

craftujemy z dzieckiem - lisek chytrusek

Kto ma dzieci ten wie, że chore dziecko to marudne, zajmujące dziecko. Rodzic będący akurat z dzieckiem w domu jest to rodzic non stop zaangażowany w organizowanie zajęcia dla rekonwalescenta. Po obejrzeniu kilku do tej pory nieznanych filmów animowanych, po zbudowaniu stada czołgów i samolotów z klocków lego, przyszedł czas na rękodzieło z dzieckiem.
Franek jest fanem zwierzątek, więc z czeluści szafki wyciągnęliśmy kolorowe papiery, farby plakatowe, pędzle i zawsze przydatne rolki po papierze toaletowym. 
Z papierów kolorowych mama wycięła głowę i ogon lisa, szczegóły zostały namalowane farbą, w tym czasie Franek dzielnie malował rolkę po papierze na pomarańczowo która stała się korpusem dla naszego lisa chytrusa. 
Po wyschnięciu farby mogliśmy połączyć nasze elementy. Za pomocą sznurka dorobiliśmy liskowi łapki i gotowe, można się bawić.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz bardzo gorąco dziękuję :)

O mnie

Moje zdjęcie
Przede wszystkim jestem mamą i to zajęcia pochłania najwięcej mojego czasu, a kiedy tylko mogę gotuje, piekę, szyje, wycinam i tworze różne mniej lub bardziej przydatne przedmioty. Napisz do mnie jeśli chcesz :) mocarska.katarzyna@gmail.com

Odwiedziło mnie...

Polskie Handmade

Obserwatorzy

Moja lista blogów