Powrót po bardzo długiej przerwie.


Słowem wstępu, żeby nie rozpisywać się zbyt długo. Postanowiłam pochwalić się tym co udało i uda mi się stworzyć, jadalnego i do noszenia. Mam też nadzieję, że blog zmotywuje mnie do wprowadzania w życie wielu pomysłów które piętrzą mi się głowie.

Na dobry początek wrzucam kilka zdjęć moich wytworów, które skończyłam nie dawno.
Jako, że święta zbliżają się wielkim krokami, postanowiłam obdarować całą rodzinę oraz najbliższych przyjaciół różnymi przydatnymi uszytkami, a oto one:

Z góry przepraszam za jakoś zdjęć, postaram się zrobić w najbliższych dniach lepsze.

Jako pierwsze prezentuje kapciochy inspirowane pięknymi kapciami szytymi przez Zuzię Górską z bloga http://szyciejestpiekne.blogspot.com/ 
Moim niestety wiele brakuje do ideału, ale jak to mówią praktyka czyni mistrza.
Dopiero co z pod maszyny wyskoczyła ekologiczna torba na zakupy ozdobiona koronkami podarowanymi przez babcię.Na koniec żeby już więcej nie przynudzać wrzucam zdjęcia ostatnio uszytych fartuszków i rękawic kuchennych, niestety nie widać wielu szczegółów, wiec postaram się zrobić lepsze zdjęcia, coby było widać m.in.fantazyjne kieszenie w granatowym fartuszku w wisienki. Do uszycia fartuszków inspirowanych latami 50-tymi zainspirowały mnie piękne prace z http://homelook.pl/ 


Na dobry początek, to chyba tyle. Dobrej nocy :) 

Komentarze

  1. Bardzo fajne bamboszki. Podoba mi sie ten zielony fartuszek, jest taki wiosenny.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Miło mi słyszę że moje uszytki się podobają :) zielony fartuch jest w rybki, czego zupełnie na zdjęciu nie widać, a kapciochy wszystkie poszły jako prezenty świąteczne, obdarowani twierdzą, że są bardzo wygodne i w nich chodzą :)

      Usuń

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz bardzo gorąco dziękuję :)

Popularne posty