Beżowa sukienka i pierwszy etap konkursu w Kanwie

Czytając ostatni wpis u LolaJoo dowiedziałam się, że do 9 grudnia trwa pierwszy etap jesiennego konkursu w Kanwie. W konkursach do tej pory nie brałam udziału w ogóle, wychodziłam z założenia że nie mam żadnych szans. Ale skoro beżowa sukienka jest już praktycznie skończona, postanowiłam, że pójdę za ciosem i wezmę udział w moim pierwszym konkursie. Zdjęcia które zrobiłam, żeby zamieścić we wpisie akurat przydadzą się w konkursie.
Tak więc oto prezentuje już skończona bezową sukienkę, muszę przyznać nie skromnie że jestem z niej wyjątkowo dumna, nic w niej nie zepsułam! robię postępy, oby tak dalej. Muszę tu jeszcze nadmienić, że wzbogaciłam oryginalny wykrój sukienki o kołnierzyk bebe czy jak kto woli tzw. Piotruś Pan, uważam, że dodał uroku całej sukience.
Postaram się wrzucić jakieś zdjęcia na ludziu, bo wieszak nie oddaje w ogóle urody sukienki.

Przy okazji chwalę się broszką która wygrałam w konkursie organizowanym przez Las Rąk
Wrzucam obiecane zdjęcia na ludziu, chociaż mój "ukochany" maż stwierdził,  że pozuje tak, ze chyba przydał by mi się manekin.

Komentarze

 1. świetny krój i wygląda na wygodną!

  OdpowiedzUsuń
 2. :D jest wygodna, sama się niedługo przekonasz.

  OdpowiedzUsuń
 3. Słodka ta sukienka, ładny ma kolor.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki :) Niestety zdjęcie zupełnie koloru nie oddaje, bo odcień w rzeczywistości jest ciepły, a sukienka jest jedna z moich ulubionych zamierzam uszyć wersją letnią w kwiaty.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Za każdy komentarz bardzo gorąco dziękuję :)

Popularne posty